Az egész az emberiség és a minket látogató ősi kozmonauták múltjában keresendő…
A világ valamennyi kultúrájában találunk különféle formában való “megemlékezéseket” ezekről az ősi kozmonautákról.
Mind a Nap felől érkeztek, vagy a Napból jöttek. Sokak véleménye az, hogy az akkori idők civilizációi ezt nem csak látszólagosnak gondolták:
Az idegenek tudatták velük, hogy egy a Naphoz hasonló fényesen ragyogó csillag körül van az otthonuk.
Ha még mélyebbre ásunk az emberiség múltjában, konkrétumokra bukkanunk…
Az ősi domborműveken, festményeken gyakran látunk repülő napkorongban utazó isteneket, hősöket, Egyiptomtól és Babilontól Kínáig, sőt Dél-Amerikáig.
A hivatalos tudomány szerint mindössze egy Nap-szimbólumról van szó − de vajon tényleg ez az igazság?
Az ősi istenekről minden nép azt vallotta, hogy képesek repülni az égbolton, a világűrben.
Ám érdekes módon ezt nem úgy képzelték el, hogy maguktól emelkednek a levegőbe, akár a madarak, hanem úgy, hogy különféle eszközök igénybevételével valósítják meg a repülést.
Már ez gyanús, és kizárja azt, hogy a repülő istenek pusztán az emberi fantázia szüleményei volnának.
Hiszen ha így lenne, ugyan minek kellene kitalálni járműveket, vagy bármit, amin az istenek utaznak az égen?
Elvégre egy mindenható lénytől elvárható, hogy csak úgy, a varázsereje által hasítsa a levegőt, s ne legyen szüksége semmiféle segédeszközre…
Egy biztos: valóban hagytak hátra nyomokat a kultúránkban és az emberi faj kollektív emlékezetében is, bármennyire próbálták azt kitörölni, és amnéziába taszítani minket egy újraírt történelem által…
Léteztek például ókori csillagvárosok is, melyekre bizonyítékokat is találunk.
A libanoni Baalbek valószínűleg az emberiség legősibb szent helyeinek egyike, amelynek első templomát a Nap tiszteletére emelték, de állítólag a város közelében van eltemetve az első ember, Ádám is.
Itt található az a gigantikus kőterasz is, amelynek keletkezéséről csupán találgatnak a régészek, miközben számos kutató szerint nem más ez, mint a világ első űrrepülőtere…
Baalbek városa Libanonban, a Libanon és az Antilibanon hegység közötti Bekaa folyó völgyében, 1170 m tengerszint feletti magasságban fekszik.
A napjainkban mintegy harmincezer lakossal rendelkező település a római korszakból ránk maradt monumentális, de finoman kidolgozott romtemplomairól híres, abból az időből, amikor ez a Római Birodalom egyik legnagyobb szakrális épületcsoportja volt…
Egyértelmű, hogy a civilizációk, különösen az ősi keleti civilizációk létrejöttében óriási szerepük volt az egykori isteneknek.
Elég, ha felteszünk pár kérdést:
Honnét jelentek meg az ókor hihetetlenül fejlett, virágzó birodalmai ott, ahol korábban csak kőkori falvak létezhettek?
Honnan származott a folyammenti kultúrák döbbenetes csillagászati, matematikai, mérnöki és egyéb ismerete?
Lehet, hogy az ősi Sumer, Egyiptom, India és Kína lettek az eredményei a történelem első együttműködésének az idegenek és az emberiség között?
Nyitott szemmel kell járnunk a múltunkban.
Itt az ideje végre mindenről beszéli, és a mainstrem régészet álhamis kétkedései ellenére a világ elé tárni azt, amit eddig elhallgattak…