Csak a vak nem látja, hogy mi történik… Kína agresszíven terjeszkedik. Nem csak most és nem csak itt, nem csak a diákvárost veszik el, hanem módszeresen mindent.
Az emberi szabadságot, a z eddig még nem totalitárius megfigyelőállami irányítása alatt létező “kis szigeteket” a világban – hallhatjuk oly sokszor évek óta, ám ezeket rendre csak fólia sisakos összeesküvéseknek gondoltuk.
Aztán mellbe vágott minket a valóság…
Lássuk csak, mit lehet biztosan tudni Kínáról az utóbbi években, és miért aggasztó a magyar vezetés feltűnő Kína-barátsága:
Kína tömeges megfigyelése és az emberek kasztokba sorolása – talán ez az egyik legriasztóbb. Tudtad, hogy Kínában van egy város,a hol több millió embert vizslatnak a kamerák, és pontozzák a polgárok viselkedését? Ha előre engedzs valakit a buszon, plusz pontod van. Ha nem fizeted be az adót, megdorgálnak.
Minél inkább a kormánynak kedves módon “viselkedik valaki” – legyen szó a való életről vagy a közösségi oldalakon végzett tevékenységekről –, annál magasabb pontszámot, és ezzel együtt előnyöket kap. Aki viszont a kormány szemében szálka, vagy akár csak olyan ismerőse, rokona van, aki ellentétes nézeteket vall a kormányéival, azt lepontozzák, és jogokat vonnak meg tőle.
Egy idő után nem utazhat és nem vehet igénybe bizonyos szolgáltatásokat. Egy csödnes módja egy újabb háborúnak, amivel társadalmi tömegeket lehet kvázi “eltüntetni”.
Miért van az embernek olyan érzése, hogy ahogyan Kína befolyása nő a világban, úgy ez a kis Big Brother mini-állam kiterjedhet más országokra is? Vagy talán már zajlik is más eszközökkel…?
Kína népirtása, amiről alig beszél a mainstream média
Kínában nagy hagyománya van az átnevelő- és munkatáboroknak, a hszincsiangi létesítményekről kiszivárgott beszámolók rendszerint megalázó és erőszakos módszerekről szólnak.
Az ujgur kisebbséget ilyen, az egykori lágereknél aligha komfortosabb táborokban “nevelik ki” kínaivá. Nem vicc!
Nyilvánosságra került műholdfelvételek bizonyítják, hogy minimum 380 tábort építettek és a mai napig tagadják a létezésüket!
Mi is zajlik ezekben a táborokban? Kényszer sterilizálás, kényszermunka és átnevelés, azaz pszichológiai hadviselés.
A táborban cellákba zárják a rabokat, és kínai nyelvre oktatják őket…
A raboknak egész nap kommunista jelmondatokat és a kínaiakat éltető szövegeket kellett skandálniuk.
A börtön lakóit lelki terror alá vetik; elzárják őket egymástól, nem mosolyoghatnak, nem sírhatnak – nem mutathatnak ki érzelmeket.
Akik megszegik a szabályokat, nem beszélik a kínai nyelvet megfelelően, vagy esetleg kissé hamisan éneklik a propagandista dalokat, azokat az úgynevezett fekete szobában embertelen kínzásnak vetik alá (verés, körömletépés, éheztetés).
És aztán ott van ugyebár a koronavírus is, és az azzal kapcsolatos messziről bűzlő biológiai kísérletek gyanúja, ami már több mint gyanú, mert már au ausztrálok mellett az amerikai hírszerzés is komolyan felvetette a lehetőségét és bizonyítékokat gyűjt.
Kína minden értelemben terjeszkedik.
Gazdasági hadműveletet, mondhatni háborút vív, mindeközben kihelyezett “ideológia” képzőt próbál Fudan Egyetem néven létrehozni Budapest szívében.
Mindeközben az emberi jogok a sárba vannak tiporva nap mint nap.
Mi a helyzet Magyarországon, ez miért is érinthet minket?
A baj a tendenciában érhető tetten. Kína folyamatosan befolyást szerez, és nagyon aggasztó ütemben “növekszik”. A koronavírus elterjedése pedig csak segítette őket abban,, hogy többségi tulajdont szerezzenek sok bedőlt európai és nyugati nagyvállalatban és cégekben, hogy mindenkit felvásároljanak, miközben a tőzsdén is eljön a nap, amikor majd Kína diktál.
Hiszen a réz világpiaci árát mostmár ők “dirigálják”, és ez csak egy a sok közül.
Hazánkban az elmúlt időszakban tettenérhetú Kína jeges lehelete. A kínai vasútvonal, vagy a Fudan Egyetem ügye látható tünetei annak, hogy Magyarország kínai üzletemberek, oligarchák kezében van.
Nem, nem kell attól senkinek sem félnie, hogy a Fudan egy átnevelő tábor lesz. A kínaiak sem buták. Mindig is több száz, olykor a múltban több ezer évvel a világ előtt jártak és ez most is így van.
Azt a bizonyos békát lassan forralják fel a lábosban.