Kövér László kijelentése alaposan felkavarta a politikai és társadalmi állóvizet. Tényleg ekkora a tét 2022-ben?
És mi köze ennek Joe Bidenhez, vagy az Európai Unióhoz?
Kövér László: azon múlik Magyarország jövője, hogy ki nyer 2022-ben.
Szerinte ha nem a jelenlegi többség nyerne, „van aggódnivaló” azon, hogy azokat az eredményeket, amelyeket a magyar emberek az elmúlt években elértek, ugyanúgy pillanatok alatt romba döntik, ahogy 2002 után is megtörtént.
A kijelentésének részbe van alapja, azonban ős és sokan mások sokak inkább attól félnek, hogy Magyarország elleni tervezett leszámolás veheti kezdetét 20222-től, ha sikerül olyan embereknek pozícióba kerülniük, akik idegen érdekeket szolgálnak.
Azt ugyebár már korábban is pedzegette több hírforrás is, hogy Joe Biden elnökségével egy hideg és sötét időszakra számíthat a magyar kormány.
A sikereket be kell mutatni, el kell magyarázni, milyen döntést miért hozott meg a kormány, azonban az ellenzék részéről minden eddiginél “piszkosabb, aljasabb kampányra” számít.
Kiemelte: eddig egy választáson sem volt olyan jelentősége a közösségi médiának, mint 2022-ben lesz.
A nagy kérdés persze az, hogy vajon érheti-e külső beavatkozás a magyar választásokat 2022-ben.
Akár még a közösségi média finomhangolásával is, hiszen Joe Biden jó kapcsolatokat ápol valamennyi tech-vezérrel.
Az USA-nak erre megvan minden eszköze a titkosszolgálatokon át a beépített emberekig. De vajon tényleg meglépik? A jelenlegi kormánnyal igen fagyos a viszonyuk, Biden és stábja pedig mindent el fog követni, hogy valamennyi országban Amerika-barát kormányok legyenek hatalomban.
Egy korábbi cikkben egy bennfentes is azt állította, hogy Orbán Viktor Joe Bidennel nagyon rossz lóra tett…
Azt már tudni lehet a történelembe visszatekintve, hogy az utóbbi évtizedekben az USA valóban több ország vezetőjét “kicsinálta”, akik nem tetszettek nekik, vagy kifejezetten útjában álltak az USA adósság alapú pénz rendszerének, melyet oly nagyon el akartak terjeszteni.
kérdés, hogy ezt valóban “meg merik”-e tenni…
A világ ugyanis ma már közel sem annyira Amerika-barát, mint a korábbi évtizedekben.