Egyre több olyan eset lát napvilágot, amikor valaki már mindkét vakcinát megkapta, mégis beteg lesz és van, aki súlyos tünetekkel kerül kórházba.
Mégsem védenek a vakcinák?
Mi történik valójában?
Péter a második AstraZeneca védőoltás után került covid-osztályra kétoldali tüdőgyulladással.
Sajnos nem ő az első ilyen egyedi set, és egyre több hasonlót hallani nem csak itthon, de Európa és világszerte is.
Egy oltás után ez még természetesnek mondható, de most fekszenek kórházban olyanok, akiknek két oltásuk is volt már. Így volt ezzel olvasónk is, aki krónikus betegként február végén kapta meg az első oltását, majd egy hónappal később már a második AstraZeneca védőoltáson is túl volt. V. Péter elmondása szerint folyamatosan nézte az ellenanyag szintjét otthon, különböző házi tesztekkel, amik csakúgy, mint e sorok írójánál, olvasónknál sem mutattak ki ellenanyag termelődést az oltás után.
Ha nincs kimutatható ellenanyag a vérben még nem jelenti azt, hogy hatástalan lett volna az oltás, csupán annyit jelent, hogy ebben az esetben a szervezet inkább sejtes immunitással, vagy nyálkahártya immunitással reagál. A doktornő azonban azt is hozzátette, hogy a teljes védettség csak a második oltás után két héttel alakul ki.
Csakhogy egyre több az olyan eset, amikor a második oltás után sincs smemiféle reakció…
„A kórházban két oldali tüdőgyulladást állapítottak meg. A röntgenen mindkét oldalon sok fekete kör látszódott. Oxigént is kaptam, de nem lélegeztető gépből, csak oxigénpalackból. Két kezelésnyi Remdesivir infúziót kaptam 2×5 napig, valamint gyógyult ember vérplazmáját, két zacskóval. Ezen felül intravénásan antibiotikumot, valami cefalosporin származékot, és persze véralvadásgátlót, Clexane injekciót. Gyakorlatilag a legjobb ma elérhető kezelést megkaptam, borzasztó hálám ezért a szekszárdi kórháznak! Két hét után elengedtek, negatív Covid teszt után, de a tüdőgyulladásom még megvan a röntgen szerint. Otthon természetes ismét elvégeztem az ellenanyag tesztet, ami már mutatott ellenanyagot, tehát a szervezetem képes az ellenanyag termelésre a betegség után, míg az oltások után erre nem volt képes, beteg is lettem!”
-írta V. Péter a Blikknek.
A szakértők válasza a legfurcsább, ezt kapjátok ki: Dr. Rusvai Miklós azt mondta erre, hogy sajnos vannak peches emberek… Szerinte ezek az emberek nem jól reagálnak az oltásra.
A nagy kérdés azonban az, hogy miért lehetünk benne bizosak, hogy a többieké jól reagál? Vagy hogy valóban elég hatásosak-e az oltások?
Hiszen ezeknél az embereknél hamis biztonságérzetet is adtak…
Az ellenanyag képzéshez és a sejtes immunválaszhoz is sejtosztódás szükséges, ezért, ha valakinek a szervezete az immunizáláskor éppen nem tudja az immunsejtjeit osztódásra bírni a vakcina hatására, akkor bizony az az illető is alacsonyabb immunválasszal rendelkezik majd.”
– zárta a beszélgetést Dr. Rusvai Miklós.
Nos, ez a Rusvai Miklós még nem is olyan régen azt mondta, hogy MINDENKINÉL kialakul a védettség.
A gond az, hogy az elmúlt hónapokban a tudósok megrészegülve a média reflektor fényétől, össze-vissza beszélnek sokszor.
És akkor csodálkozunk, hogy ennyire sok oltásellenes van…