Utána jártunk a francia virológus állításainak, aki az információk szerint nagy port kavart kijelentésével azt mondja, hogy magukkal az oltásprogramokkal hozzuk létre az új vírus variánsokat.
Mi a teljes igazság?
Luc Montagnier professzor szerint az epidemiológusok tudják, de “hallgatnak” a jelenségről, az úgynevezett “antitestfüggő erősítésről” (ADE).
Noha nyilvánvaló, hogy a vírusok mutálódnak és variánsokat hoznak létre, a francia virológus és Nobel-díjas Luc Montagnier azt állítja, hogy “a védőoltás hozza létre a variánsokat”.
Utána jártunk az állításainak, mert nagyon meredek.
Valóban létezik egy ADE nevű jelenség, azonban ezt korábban csak néhány oltásnál figyelték meg, és nem nagy számban.
Koronavírus vakcinák esetében eddig még soha.
Luc Montagnier, aki 2008-ban kapott Nobel-díjat a HIV vírus felfedezéséért, már korábban is nevetségessé tette magát azzal, hogy (a homeopaták nagy örömére) azt állította: a DNS molekula extrém módon felhígítva elektromágneses jeleket bocsát ki, melyeket rögzíteni lehet, majd a felvételt WAV fileként interneten továbbítva és a jelekkel desztillált vizet besugározva az eredeti DNS másolata hozható létre…
Montagnier csak egy azoknak a tudósoknak a sorában, akik a Nobel-díj elnyerése után az áltudomány felé fordulnak, ezt nevezik Nobel-betegségnek.
Azért mégis van némi igazság benne?
Korábban egyébként egy nagyon hasonló dolgot mondott egy másik, német virológus is, aki az akkori hírek állítása szerint még az ebola elleni védőoltás kifejlesztésében is benne volt.
Ő az úgynevezett immunszökés jelenségét vetette fel, ami egyébként valóban létezik.
Összességében azonban elmondható, hogy bár van mögötte némi igazság, nem maguk az oltások okozzák az újabb mutációkat.
Rusvai Miklós is beszélt már magáról az immuszökésről:
Ellenben az oltások lassúsága mind időt ad a vírusnak az új variánsok létrejöttéhez, melyek egy idő után “ellenállóbbá” válnak ezekre a vakcinákra.
Ez köznyelven és érthetően elmondva az immunszökés, és mely miatt a tudósok szerint évente kell majd koronavírus oltás, mindig az aktuális variáns ellen.