A Pentagon tudósai a technológiát az egész világon elterjesztenék. Tényleg jöhetnek a bőr alá ültethető chipek, amikről a legtöbb konteó beszélt…?
A Pentagon tudósai megdöbbentő dologgal álltak elő
Olyan implantátumot alkottak meg a Pentagon tudósai, amely a bőr alá helyezve képes megállapítani, hogy az illető koronavírus-fertőzött-e – derül ki a CBS News riportjából.
Az eszközt az Egyesült Államok Védelmi Minisztériumának kutatásokért felelős részlege, a Fejlett Védelmi Kutatási Projektek Ügynöksége (DARPA) találta fel, amelyet több mint 60 éve, a hidegháború alatt hoztak létre a Pentagonon belül.
A szabadalomról Matt Hepburn nyugalmazott ezredes mesélt, aki nyolc éve került infektológusként az ügynökséghez. A részleg azt kapta feladatul, hogy olyan ötleteket valósítsanak meg, amellyel fel lehet venni a harcot a járványokkal.
Hepburn szerint az egyébként titkos részleg több találmánya is olyan, mintha egy science fiction filmből vették volna, a tévéműsorban ezekből mutatott be néhányat.
Többek közt azt a szenzort, amely a bőr alá juttatva képes kimutatni a koronavírus-fertőzést, még azelőtt, hogy az illetőnek tünetei lennének.
A csip az alapján állapítja meg a fertőzés tényét, hogy milyen kémiai reakciók mennek végbe a testben.
A szerkezetnek 3-5 percre van szüksége arra, hogy eredményt közöljön.
Megvalósulnak a konteók?
Ez azért különösen érdekes és sokak szerint aggasztó hír, mert éppen ilyenekről beszéltek egyes konteók.
És még a konteósokat szokták lehordani mondván, hogy ilyenek csak a filmekben vannak és nincs valóságalapjuk.
Hát most kiderült, hogy van.
Ha az egész világon elterjedne a jövőbe ez a technológia a járványok megelőzése érdekében, akkor a konteósok olvasatában kvázi a fenevad bélyege terjedne el.
Vagyis idővel akár büntethető lenne az, akibe nincs ilyen mikrochip ültetve, mondván, hogy közegészségügyi veszélyt hordoz…
Mit gondoltok?
Lehet ebből “valami”?