Tagadhatatlan hasonlóság, az élet virága és egyéb ősi szimbólumokkal?
Mi az összefüggés, és miért gondolják ma egyesek úgy, hogy a magyar rovásjelek az egyik legősibb jelek a Földön?
Az élet virágára vezethető vissza szinte minden, ami élő. Ennek a szakrális geometriai szimbólumnak óriási szerepe van a világunkban.
És milyen érdekes, hogy rengeteg más ősi kultúrában fellelhetők hasonló alakzatok.
Sőt, vannak köztük olyanok is, amik kísértetiesen megegyezek ezzel az élet virágával.
Az ősi magyar rovásjelek az egyik valaha volt legrégebbi jelek sokak véleménye és kutatása szerint, az pedig külön figyelme méltó, hogy a motívumai között megtalálható az Élet virága.
Mi több, a székelykapuk díszítő elemei között is gyakran meglelhető.
A struktúrát pont azért nevezzük az élet virágának, mert egyrészt formailag hasonlít a virágokra, másrészt minden élőlény ilyen szerkezetekből épül fel legbelül (a lelkében és a testét alkotó elemi részecskékben).
Az ebben áramló információ teszi élővé ezeket a rendszereket, ami a lelkek esetében odáig megy, hogy intelligens információs mátrixot alkot a perturbációja közben.
A virág és világ szavaink sem véletlenül hasonlóak. Vir-ág: vanás írta ágazat, vil-ág: vanás illúziójának ágazata (vagy villogó, világító ágazat).
Az élet virága megmutatja, hogy minden elválaszthatatlan Egységet alkot. Emlékeztet az egészhez fűződő viszonyunkra, és lehetővé teszi, hogy megértsük a teremtés szent alakjait.
Ezzel a szimbólummal tanították régen, hogy mi az Isten, és hogyan változtatja tudatát a saját életünkön keresztül.
Az élet virágába minden rovásjelünk is könnyedén beilleszthető, ezzel is bizonyítva, hogy őseink milyen magas tudással is rendelkeztek az idők kezdetén.
Az élet virágát létrehozó geometriai lépések sorozata a teremtés hét napjának feleltethető meg (az ószövetségi iratokban).
Ez igaz lehet abban az értelemben, hogy az anyagi részecske időtartályában sokszorozódó fotinók hét másolódási szintig szaporodnak, mielőtt az általuk keltett ellentmondásos hullámtér (a THZ fátyol) lekorlátozza további burjánzásukat.
Az élet virága természetesen nem azonos az Ígével (sem az igével), ami az okforrás és az időforrások kódneve a Bibliában.
Ezzel a szimbólummal tanították régen, hogy mi az Isten, és hogyan változtatja tudatát a saját életünkön keresztül.
Az élet virágába minden rovásjelünk is könnyedén beilleszthető, ezzel is bizonyítva, hogy őseink milyen magas tudással is rendelkeztek az idők kezdetén.
A történelem során az Élet virága világszerte fontos jelentéssel bírt jó néhány kultúra számára.
Megtalálható templomokban, a művészetben és kéziratokban a világ minden táján.
Az azonban feltűnő, hogy az ősmagyar rovásírás egy az egyben ráilleszthető az Élet Virágának kozmikus mintarendszerére.
Ebből sokan azt a következtetést vonják le, hogy az ősmagyar írott nyelv valóban a Tudás és az Univerzum nyelve lehetett.