Döbbenetes elmélet magyarázhatja, miért nem vagyunk képesek harmóniában élni a természettel és miért fejlődtünk ki robbanásszerűen.
Egyre biztosabb, hogy az ember nem egyszerűen csak a földi evolúció műve?
Sőt, ha ez az elmélet igaz, akkor az evolúcióba valójában csak b elecsöppentünk és a Földön sohasem voltunk őshonosak.
Földönkívüliek hozhatták létre az első emberpárt, azonban Ádám és Éva nem csupán az első valóban sikeres, genetikailag módosított hibridet jelentette, hanem az első férfi és női kolóniát is, melynek célja a Föld benépesítése volt.
Az evolúciós elmélet is csak homályos találgatásokba bocsátkozik arról, hogy az emberiség miért indult robbanásszerű fejlődésnek az emberszabásúak közül.
Az agytérfogat hirtelen növekedése, az eszközhasználat, a társadalomba való rendeződés mind idegen volt más élőlényektől a Földön.
Emiatt a paleoasztonautika hívei szerint felmerül a lehetősége annak, hogy az embert “ide rakták”, és itt teremtették meg.
Ősi isteneink a saját genetikai kódjukat egy őshonos emberszabásúval keresztezhették – így hozva létre az embert.
Mivel az ember idegen a természettől, ahogy fejlődött és fejlődik, folyamatosan szennyezi és rombolja azt.
A teória hívei szerint a földönkívüli teremtés a magyarázat arra, hogy miért nem tudunk harmóniában élni a bolygóval.
Mert nem ide születtünk eredendően, és nem érezzük legbelül magunkénak.
Egyes teóriák szerint ezek a földönkívüli teremtők nem mások, mint az Anunnakik, mások ismeretlen civilizációként nevezik meg őket.
A Földre egyfajta genetikai kísérletként telepítettek minket és egy napon majd visszatérhetnek ide “betakarítani” minket.
Más elméletek szerint most is figyelnek minket a teremtésünk kezdete óta és arra kíváncsiak, hogy hibrid fajként képesek vagyunk-e egy magasabb civilizációs szintre jutni.
Mind a mai napig nincs egyértelmű tudományos bizonyíték az idegen teremtés mellett, ezt érdemes az igazság kedvéért hozzátenni.
Ugyanakkor az evolúciós elmélet hézagai, sötét foltjai és a múlt megmagyarázhatatlan istenábrázolásai mind felvetik a lehetőségét, hogy talán nem minden úgy van, ahogyan azt az iskolákban tanították nekünk…