Egyre több tudós állítja: nem az emberiség volt az első fejlett civilizáció a Földön…
Egyre több olyan bizonyíték kerül elő itt a Földön, melyek azt jelentik ki az emberiség számára, hogy vissza kell vennünk az egónkból, és felül kell vizsgálunk nem csaka tudományunkat és történelmünket, de a múltunkat is.
Az a múlt ugyanis, amit magunkról képzeltünk el, és amit a fajunk számára sulykoltunk, lehet, hogy tele van hiányosságokkal, pontatlanságokkal.
Egyeduralkodó, kivételezett fajként tekintünk magunkra,d e a Földben rejlő felszín alatti tárgyak és ősi romok szerint mi csupán örökösei vagyunk sajátnak tekintett bolygónknak.
A Földet ugyanis egy az emberiség előtt élt fejlett és bölcs civilizáció uralta.
A történelem tudósai mind egyetértenek abban, hogy olyan kultúrák maradványait rejthetik még a mélyebb talajrétegek, melyek felfedezésre várnak.
Ki tudja, talán komplett civilizációk veszhettek oda, a dinoszauruszok előtt, vagy után, amiknek nincsenek nyomai, vagy legalábbis nagyon kevés, mivel a róluk szóló tárgyi bizonyítékok mélyen a föld alá vannak temetve….
A régészek ugyanakkor már találtak olyan ősi lábnyomokat és hatalmas baltákat, és egyéb használati tárgyakat, amik arra utalnak, hogy akár óriások is élhettek a Földön.
Ezt a hivatalos régészet tudománya azonban nem ismeri el.
Attól azonban ők sem zárkóznak el, hogy a majákhoz és az inkákhoz hasonló civilizációk, magasan fejlett népek élhettek a bolygón. Legalábbis egy bizonyosan.
Ez a civilizáció lehetett az ős-emberiség, már ha hasonlítottak egyáltalán az emberekre. Egyes felvetések szerint ez a magasan fejlett nép volt a Föld Ősalapítója.
Számos népcsoport, ősi civilizáció megemlékezik olyan őrzőkről, akiket a Föld őrzőiként is említenek.
Ez lehetett az az ősi nép, a faj, amiből később minden civilizáció eredt? Tudósok, történészek és régészek évtizedek óta kutatják, hogy vajon volt-e ilyen, és ha igen, milyen nyomokat hagytak hátra a világban.
Számos ősi kultúránál megfigyelhetők ugyanazok a “mintázatok”.
Például hogy mind a maja, mind az egyiptomi, de még a kínai civilizáció is piramisokat emeltek.
Mindannyian rendelkeztek magasan fejlett kultúrával és csillagászati, illetve matematikai ismeretekkel.
Minderre úgy voltak képesek, hogy nem álltak sem térben, sem pedig időben kapcsolatban egymással, legalábbis csak részben.
Mindez egyes régészek szerint arra utalhat, hogy ezen első civilizációk mindegyike a “nulladik” civilizáció leszármazottja volt, és ugyanazt a “bázistudtást” sajátítottak el, amit a Föld Ősalapítói rájuk hagytak.
A régészetnek még rengeteg feltárást ekll végeznie, és sok-sok éven át kell kutatnia, hogy egyre jobban kikristályosodjon az a múlt, mely valóban a miénk, és az Ősalapítóké.
Az Ősalapítók elmélete ugyanis egyelőre csak régészek és történészek egy szűk rétegének a sajátja, de egyre több kutatós, neves szakember tartja lehetségesnek ezt az elméletet, annál is inkább, mert rendre kerülnek elő olyan dolgok, amik sehogy sem illeszthetők be a történelmi idővonalunkba…