A sumer leletek egyértelműen beszámolnak a marsi életről, településről, melyet ősi bizonyítékok, marsbéli anomáliák és struktúrák bizonyíthatnak…
A sumer leletek egyértelműen beszámolnak a marsi életről, településről.
Richard C. Hoagland, a NASA, illetve több űrkutató cég, valamint a CBS társaság tudományos szakértője, kutatta a marsi élet emlékeit.
1993-ban megkapta az Angstrom Medal for Excellence in Sciene kitüntetést, az “Enterprise Mission” keretében végzett tevékenységéért.
Mike Bara kollégájával együtt tanulmányozták a Hold építményeit. Találtak is.
Napjainkban elmondható, hogy minden űrhajó kilövés, landolás, helyszíne kapcsolódik az Orion csillagkép övcsillagjaihoz, illetve a Szíriuszhoz.
Úgy tűnik, a Föld és Hold helyszíneinek kiválasztása sem véletlen.
Ha most a sumer idők lennének, akkor biztosan állítanám, hogy az isteni tervezőcsapat alkotása mindez (lásd sumer történelem), de most, mikor már mi is rendelkezünk az akkori istenek tudásának egy részével, ezeket az eseményeket mi is ki tudjuk számolni.
Érdekes, hogy mind a NASA és mind a volt Szovjet, ma pedig Orosz űrkutatás ugyanúgy tervez helyszínt, időpontot.
Ki tudja pontosan?
Biztos, hogy kevesen, pedig minden információ bennünk van.
A DNS tárolja megélt élményeinket, és ahogy jobb biorezonanciás állapotfelmérő gépekkel meg lehet állapítani, hogy kinek, milyen maradandó pszichés élményt okozott valaki, az illető neme, rokonsági foka, stb.
További információ van az éterben is, ezen az alapon működnek a családterápiás módszerek, mikor többgenerációs problémákat lehet kiegyenlíteni így utólag.
Magyarországon is többen praktizálnak.
Baalbek volt az első űrrepülőtér, megtekinthetők gigantikus méretű kőtömbjei, melyeket ma sem vagyunk képesek megemelni.
Itt állandóan tartanak történelmi tábort, ahol 100-150 ember próbál elmerülni a múlt rejtélyében.
Ők képesek látni, újra átélni a múltat, ahogy Nostradamus is a jövőt. Ilyenkor megszűnik a tér-idő kötöttség.
Ez előny is meg hátrány is.
Előny, hogy bármit képesek látni, átélni. Hátrány, hogy nem tudják mikor történt, illetve az események sorrendjét nehéz felállítani.
Általában elmondható, hogy tudásunk legnagyobb korlátja a magunk építette fal, melyen nem tudunk és akarunk átlátni.