Évtizedes konteó látszik valóra válni, vagy az egész csak véletlen egybeesés? Mindenki döntse el maga, itt vannak az alátámasztott tények…
Most próbálunk utána járni, menynire van valóságalapja, és az az igazság, hogy mire a végére jutsz, ha csak egy kicsit is, de el fogsz gondolkodni a dolgokon.
Persze nem állítjuk, hogy így lenne, de ki tudja. Az ellenkezőjét sem lehet egyértelműen bebizonyítani.
Arról van szó, hogy évtizedek óta keringenek a neten és könyveke olyan összeesküvés elméletek, melyek szerint egyes hatalmi rendek csak az alkalomra várnak, hogy az Új Világrendet, vagy az ún. Egyvilágrendet bevezessék.
Ez gyakorlatilag a tömeges megfigyelése, a totális kontroll világa.
Ahol nem lesz készpénz, és az embereket kasztokba sorolják és megfigyelik nap mint nap, több tízmillióm kamerán keresztül.
Ez ismerős, nem igaz?
És itt jön az érdekesség:
A Dél-Koreában tapasztalt szintre nyomnák le a járvány terjedését Németországban, ahol az ázsiai ország módszereit is felhasználnák.
Angela Merkel kancellár a szombaton megjelent szokásos heti podcastjában azt mondta, hogy jelenleg nagyjából öt és fél nap alatt emelkedik a kétszeresére a regisztrált fertőzések száma, ami ugyan „már előrelépés ahhoz képest, hogy kezdetben két nap kellett a duplázódáshoz”, de még nem elég.
Az emberek elfogadták az új szabályokat, „mert tudják, hogy mi forog kockán, tudják, hogy csak közösen vezethetjük át országunkat ezen a megpróbáltatáson”, amelynek súlyosságát elképzelni sem tudta senki.
Dél-Koreában sikerült 80 napra emelni a duplázódási időt Braun szerint.
Ehhez a digitális megoldásokat össze kell egyeztetni a szigorú adatvédelmi előírásokkal. Németországban egészen biztosan nem lehet olyan kapcsolatkövetési okostelefon-alkalmazást használni, mint Kínában.
Ugyanakkor az is lényeges körülmény, hogy „már most olyan helyzetben vagyunk, amelyben szabadságjogaink, vagyis a szabad mozgáshoz fűződő jogunk nagyon-nagyon erősen korlátozott”
– mondta a kancellár, Angela Merkel legfőbb bizalmasaiként számon tartott 47 éves kereszténydemokrata (CDU) politikus, aki végzettségét tekintve orvos, és 2001-től 2009-ig a giesseni egyetemi klinika aneszteziológiai és intenzív terápiás intézetének tudományos munkatársaként dolgozott.