A 21. század pestisévé válhat, bevett protokoll szerinti gyógymód pedig nincs rá, ugyanis nem lehet vakcinát sem kifejleszteni ellene. A tökéletes “népesség redukáló fegyver”, ahogyan a konteósok mondanák?
Bill Gates évekkel ezelőtti sejtelmes kijelentése
Mint már régóta ismert, Bill Gates még a koronavírus járvány kitörése előtti években figyelmeztetett a világot arra, hogy már nem az atomfenygeetéstől kellene félnie az emberiségnek, hanem egy influenza szerű világjárványtól, mely az egész világunkat térdre kényszerítheti, ha nem vagyunk felkészülve.
2019-ben még egy pandémia szimulációt is végeztek, majd 2020 elején berobbant a covid.
A mai napig nem sikerült bizonyítani, hogy lenne kapcsolat a ketőtp között és nagy valósuzínűséggel a filnatróp milliárdos csak figyelmeztetni akarta a világot.
Aztán a covid járvány alatt megint furcsa kijelentést tett.
Elmondta, hogy szinte biztos egy újabb világjárvány a közeljövőben, alig néhány éven belül.
Gates 2022-ben a németországi éves müncheni biztonsági konferenciája után a CNBC-nek adott interjújában azt jósolta, hogy „szinte biztos egy esetleges új világjárvány, amely valószínűleg egy, a koronavírus-családtól eltérő kórokozótól származhat”.
Sokak szerint ismét “előre szólt”, és ez a kórokozó nem más, mint a Candida Auris.
A Candida Auris lehet a 21 század pestise?
Most pedig jönnek sorban a hírek:
Riasztó ütemben terjed az Egyesült Államokban egy gyilkos, gyógyszereknek ellenálló gomba. A kórokozó a megfertőzöttek akár 60 százalékát is megöli, és mára komoly globális egészségügyi fenyegetésként ismerték el.
Az Egyesült Államok Járványügyi Hatóságának (CDC) kutatói arról számoltak be, hogy a Candida auris- (C. auris) fertőzések száma az elmúlt években drámaian megnőtt az Egyesült Államokban.
A szervezet 2019-ben „sürgős fenyegetésnek” minősítette a gombát, amely a megfertőzött emberek akár 60 százalékát is megöli
− írta meg a The Sun.
Arturo Casadevall, az amerikai Johns Hopkins Egyetem mikrobiológusa elmondta, hogy „a magas testhőmérsékletünk miatt jelentős védelmet élvezünk a környezetünkben élő gombákkal szemben.
Ha azonban a világ egyre melegebb lesz, és a gombák is elkezdenek alkalmazkodni a magasabb hőmérséklethez, néhányan el fogják érni azt, amit én hőmérsékleti korlátnak nevezek”.