Az idegenek már az óceánok mélyén vannak? Rejtett technológiákat “tesztelnek” a tengereken, a világtól eldugott szegleteiben?
Mi lehet rá a magyarázat?
Eddig nem ismert technológiát hoztak felszínre az óceán mélyéről?
Mit láthatunk a szóban forgó képen? Egy óriási űrhajó roncsainak egyik darabját? Vagy egy titkosa katonai technológia maradványait?
Egyáltalán, mit lehet tudni a képpel kapcsolatban? Dőlj hátra, csavaros és rendkívül misztikus sztori következik!
A kép eredetileg még 2011. június 19-én jelent meg az interneten, és igen hamar szinte futótűzként söpört végig minden hírportálon.
Egyes országokban még a hírekben is foglalkoztak vele.
A képhez azok az információk szivárogtak ki az éterből – feltehetően a Wikieaks által – hogy az idegen technológián alapuló, ember alkotta titokzatos repülő szerkezet, a TR-3B roncsa látható rajta.
A roncsot éppen kiemelik az óceánból, és próbálják elszállítani, valaki azonban elkapta a roncsot egy fotón, majd kiszivárogtatta az internetre.
A TR-3B-ről rengeteg legenda kering. állítólag Roswellből származó földönkívüli meghajtást használ, melyet évtizedke alatt fejlesztettek ki és értettek meg a mérnökök, és a korát 50-100 évvel haladja meg.
2004-ben az Amerikai hatóságok elismerték, hogy valóban folytak a múltban visszamenőlegesen olyan kísérletek, melyek során korong és egyéb háromszög alakú tárgyak építésével kísérletezgetett a hadsereg.
Ezek lehettek a TR-3B előfutárai.
De vajon a szóban forgó képen valóban a TR-3B roncsa látható?
Elvégre a szárnyak végén ott a csillag szimbólum, ami az amerikai légierőre utal.
Sokáig azt gondolták, hogy igen, és ez az első bizonyíték arra, hogy a hadsereg valóban foglalkozott ilyen szupertechnológián alapuló gépek készítésével.
Azonban később napvilágot látott több olyan fotó is, melyek alapján egyesek arra jutottak, hogy maga a fotó bizony manipulált.
Előkerült ugyanis az az eredeti fotó is, melyen egy vadászgép látható.
Igen ám, de az összeesküvés elméletek hívei szerint ez az egész szintén csak félrevezetés, és valójában a hadsereg ijedt meg a kikerült kép láttán, ezért kitaláltak egy fedősztorit, készítettek egy hasonló helyszínen több képet, és közzétették, mint “eredeti fotó, amiről elkészítették a gonosz konteósok a hamisított képet”.
A kacifántos történetben azóta sincs teljes igazság.
Míg az egyik tábor állítja, hogy ez a kép valóban meg lett hamisítva a másik tábor azt állítja, hogy valódi a kép, és csak a titkosszolgálatok akarják hamisítottnak beállítani, az utólag készült szerintük “a csalást bizonyító” fotókkal.